O szkole

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców powstał 01.04.1989 roku.
Od samego początku działalności szkoły nauki jazdy z powodzeniem kształcimy i doszkalamy kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. Oczywiście wszystko to dzięki pracującym u nas instruktorom i wykładowcom. Posiadają oni najwyższe umiejętności, wiedzę i kwalifikacje, a także wszelkie uprawnienia niezbędne do prowadzenia szkolenia z określonych zagadnień tematycznych
Nasi instruktorzy i wykładowcy to wybitni specjaliści w zakresie: Prawa Ruchu Drogowego, eksploatacji pojazdów, techniki kierowania pojazdami, psychologii.Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju szkoleń dla kierowców, w tym szkoły nauki jazdy i warsztatów doskonalenia zawodowego Jako jeden z nielicznych Ośrodków Szkolenia Kierowców posiadamy akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców.
Wykorzystujemy podczas szkoleń System Profesjonalnego Szkolenia, który daje gwarancje, że wszystkie elementy programu są zgodne z nowym, obowiązującym programem nauczania.
Dnia 10.06.2013. uzyskaliśmy od Prezydenta Miasta Krakowa POŚWIADCZENIE o spełnieniu dodatkowych wymagań, dzięki czemu nasi kursanci mogą korzystać z najnowszej metody szkolenia jaką jest e-learning.
Metoda ta pozwala przebrnąć przez całe szkolenie teoretyczne w zakresie wszystkich kategorii nie wychodząc z domu.