Piotr Kutaj

Feature image

Piotr jest instruktorem nauki jazdy kat. B od 2020 roku. Jest cierpliwy i wyrozumiały, zawsze gotowy dostosować swój sposób nauczania do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Jego celem jest nie tylko nauczenie technik prowadzenia samochodu, ale również zaszczepienie świadomości i odpowiedzialności na drodze.

Dzięki umiejętności radzenia sobie w różnorodnych sytuacjach drogowych, kursanci czują się bezpiecznie i pewnie podczas nauki jazdy. W niedalekiej przyszłości planuje poszerzyć swoje uprawnienia o wyższe kategorie (C, CE, D). Samochody dla Piotra to nie tylko praca ale również i pasja. Bardzo dobrze orientuje się w sprawach związanych z mechaniką dzięki czemu oferuje kompleksowe szkolenie, które nie tylko uczy prowadzenia samochodu, ale także zapewnia głębsze zrozumienie jego działania i konserwacji.

Zajęcia z Piotrem to czysta przyjemność oraz gwarancja solidnego przygotowania do poruszania się samochodem osobowym. Prowadzi szkolenia samochodem osobowym Hyundai i20 (ten sam model, którym zdaje się egzamin państwowy w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie).

Prowadzone kursy