Jarosław Chryczyk

Feature image

Jarek jest odpowiedzialny za pierwszy kontakt z kursantami. Jest „twarzą i głosem” szkoły. To on przyjmuje kursantów, oferuje im wsparcie i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Jest osobą posiadającą pełną wiedzę na temat kursów na prawo jazdy wszystkich kategorii. To właśnie z nim ustala się wszystkie szczegóły dotyczące kursów (kiedy kurs się rozpoczyna, co jest wymagane do zapisu, z kim będą prowadzone zajęcia praktyczne, itp.).

Koordynacja szkoleń to kolejna ważna część jego pracy. Jarek musi zapewnić, że instruktorzy są odpowiednio poinformowani i mają wszystkie niezbędne materiały. Jego empatia i cierpliwość sprawiają, że kursanci czują się zrozumiani i docenieni, co dodatkowo motywuje ich do osiągania sukcesów.

Dodatkowo, Jarek jest instruktorem nauki jazdy kat. B od 2018 roku (aktualnie nie prowadzi szkoleń), dzięki czemu jest w stanie udzielić kursantom odpowiedzi na wszelkie pytania związane z przepisami ruchu drogowego. Jego zdolność do skutecznego zarządzania czasem i uwzględniania różnorodnych potrzeb kursantów sprawia, że jest on kluczową postacią w zapewnianiu, że szkoła działa sprawnie. Choć może nie otrzymywać tylu pochwał co instruktorzy, jego rola jest niezwykle istotna dla sukcesów szkoły.

Prowadzone kursy