Testy na Prawo Jazdy – Kraków

Robimy wszystko, aby Twoja droga do Prawa Jazdy zakończyła się sukcesem! Nasza platforma dydaktyczna dla kierowców i dostępne na niej Testy na Prawo Jazdy to efekt pracy uznanych ekspertów merytorycznych i najlepszych informatyków.

Testy na prawo jazdy kat. B

Praktyczny egzamin na prawo jazdy to nie wszystko. Równie ważna jest część teoretyczna od której zdania zależy dopuszczenie do jazdy z egzaminatorem. Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy testy na kategorię B, które pozwalają na sprawdzenie posiadanej wiedzy oraz perfekcyjne opanowanie materiału. Za pośrednictwem oferowanej platformy e-learningowej przyszli kierowcy mogą zapoznać się w wygodny sposób z zagadnieniami oraz wziąć udział w interaktywnych testach na kat. B. Tak przygotowani kursanci są gotowi do przystąpienia do egzaminu państwowego, a także do odpowiedzialnej i świadomej jazdy.

Prawo jazdy kategoria C – testy z teorii

Testy na prawo jazdy kat. C przebiegają w podobnych warunkach co egzaminy na inne kategorie. Wymagają także podobnego zaangażowania ze strony kursanta. Naszym uczniom oferujemy specjalnie opracowane materiały i testy na kategorię C, które pozwolą opanować materiał oraz przybliżą przebieg egzaminu państwowego. Zagadnienia poruszane podczas kursu oraz egzekwowanie ich znajomości podczas testów mają przygotować kierowców do najróżniejszych sytuacji. Samodzielne uczestniczenie w ruchu drogowym wymaga bezwzględnej znajomości przepisów i poprawnych zachowań.

CO OTRZYMUJESZ?

 • Aktualność i wiarygodność – Najnowsza oficjalna baza z 2019 roku. Pytania 1:1 takie jak na egzaminie. Nie tworzymy dodatkowych pytań, sztucznie zawyżając ich ilość.
 • Responsywność – Platforma doskonale działa na komputerach, telefonach i tabletach
 • Tryb nauki – Możesz optymalnie przygotować się do egzaminu przerabiając pytania pogrupowane według działów wiedzy
 • Tryb egzaminu – Sprawdź się w warunkach bojowych! Taki sam interfejs i limity czasowe jak na egzaminie państwowym.
 • Podgląd poprawnych odpowiedzi – Zawsze wiesz, gdzie popełniłeś błąd.
 • BONUS – Dodatkowe materiały filmowe – Egzaminatorzy z WORD opowiedzą Ci o niuansach egzaminu praktycznego na kat. A i B.

JAK KUPIĆ TESTY NA PRAWO JAZDY?

Jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie

 • Wejdź do znajdującego się poniżej katalogu kursów.
 • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
 • Wybierz opcję “Nowy użytkownik” i wypełnij krótki formularz umożliwiający założenie konta w serwisie.
 • O utworzeniu konta zostaniesz natychmiast poinformowany e-mailem. Wybrany kurs zostanie do niego automatycznie przypisany.
 • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”.
 • Rozpocznij naukę!

Jeżeli masz już konto w naszym serwisie

 • Wejdź do znajdującego się poniżej katalogu kursów.
 • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
 • Wybierz opcję “Zaloguj”. Wykorzystaj swój login i hasło. Kurs zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.
 • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”.
 • Rozpocznij naukę!

JAK SIĘ ZALOGOWAĆ?

Strona logowania dostępna jest zawsze w górnym menu na naszej stronie – skorzystaj z opcji „Logowanie” lub po prostu kliknij TUTAJ