O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO-TEST został założony 01.04.1989 roku. Od samego początku działalności z powodzeniem kształcimy i doszkalamy kierowców w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy. Jako jeden z nielicznych Ośrodków Szkolenia Kierowców posiadamy Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty.

W 2013 roku uzyskaliśmy od Prezydenta Miasta Krakowa poświadczenie potwierdzające spełnianie dodatkowych wymagań, dzięki czemu nasi kursanci mogą korzystać z bardzo wygodnej metody szkolenia jaką jest e-learning (możliwość nauki zajęć teoretycznych nie wychodząc z domu). Biuro naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców mieści się w Krakowie przy ul. Aleksandry 11. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz miłą atmosferę.

Zapraszamy na naukę jazdy osoby z dzielnic: Prokocim, Podgórze, Bieżanów, a także z Wieliczki i innych rejonów Krakowa.

Napisz do nas Nasza oferta
Feature image

Lokal

Ośrodek Szkolenia Kierowców zlokalizowany w Krakowie przy ul. Aleksandry 11 posiada salę wykładową, salę komputerową, salę konferencyjną oraz Pracownię Psychologiczną.

• Sala wykładowa (klimatyzowana) o powierzchni 42,5 m² wyposażona jest w stoliki i krzesła dla 42 osób, laptop, rzutnik multimedialny z tablicą interaktywną oraz papierową tablicę. Posiada naturalne oświetlenie a po zmroku doskonałe oświetlenie sztuczne.
  • Sala komputerowa (klimatyzowana) o powierzchni 25 m² wyposażona jest w 10 komputerów. Posiada naturalne oświetlenie a po zmroku doskonałe oświetlenie sztuczne.
  • Sala konferencyjna (klimatyzowana) o powierzchni 35 m² wyposażona jest w stół konferencyjny z miejscem dla 25 osób, rzutnik oraz tablicę. Posiada naturalne oświetlenie a po zmroku doskonałe oświetlenie sztuczne.

W bezpośrednim sąsiedztwie wszystkich sal znajduje się toaleta oraz minibarek z dostępem do kawy, herbaty i wody mineralnej. Ponadto Ośrodek Szkolenia Kierowców posiada pomieszczenie biurowe z dwoma stanowiskami komputerowymi oraz biuro obsługi klienta. Lokal spełnia bezpieczne i higieniczne warunki pracy i nauki.

Kadra dydaktyczna

Szkoła Samochodowa AUTO-TEST to przede wszystkim zespół świetnych specjalistów w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców oraz kierowców zawodowych. Posiadają oni najwyższe umiejętności, wiedzę i kwalifikacje.

Nasi instruktorzy i wykładowcy są specjalistami w zakresie: przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdem, metodyki nauczania oraz psychologii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią w sposób fachowy przekazać wiedzę oraz przygotować kursantów do egzaminów państwowych. Stawiamy na miłą atmosferę oraz maksymalny komfort przez cały okres trwania naszych kursów.

Pojazdy

Zapewniamy dostęp do nowoczesnych pojazdów w zakresie prawa jazdy kat. A, B, C, D, E (motocykle, samochody osobowe, samochody osobowe z przyczepą, samochody ciężarowe, samochody ciężarowe z przyczepą oraz autobusy).

Dzięki dostępowi do przynajmniej 2 pojazdów w zakresie każdej kategorii prawa jazdy nasi kursanci mogą w sposób dogodny i szybki ukończyć kurs. Posiadamy identyczne pojazdy jakie występują na egzaminie państwowym.

Nauka jazdy naszymi pojazdami to czysta przyjemność! Przekonaj się.